LIELISKI PANĀKUMI DISKUSIJĀ

Pagājušceturtdien, 5. maijā, Daugavpils 9. vidusskolas 12.a klases skolēni - Valerija Maškova un Timurs Ragozins - ir piedalījušies pasākumā "Eiropas zaļais kurss: Kā padarīt Daugavpili par zaļo un ilgtspējīgo nākotnes pilsētu” ar mērķi apspriest dažādus jautājumus, kas saistīti ar Latvijas un Daugavpils vidi. Pasākumā ir piedalījušies angļu valodas runātāji, kas deva skolēniem iespēju pielietot savas valodas zināšanas un prasmes.

Diskusijas rezultātā jauniešiem izveidojās precīzāks priekšstats par viņu valsts un pilsētas vides kvalitāti, kā arī tika uzzināts par Latvijas iespējām sadarboties ar kaimiņvalstīm, lai veicinātu dabas aizsardzību un padarītu savu dzīvesveidu videi drošāku.

Pasākuma beigās jauniešiem tika piedāvāta iespēja piedalīties interaktīvajā spēlē "Kahoot", kas sastāvēja no 15 jautājumiem par diskusijas tēmu. Mūsu skolas 12.a klases skolēni ir dabūjuši vislielāko punktu skaitu, ieņemot pirmo vietu un saņemot balvas no pasākuma organizatoriem!

Liels paldies angļu valodas skolotājai Zinaidai Jasinskai par skolēnu izcilajām angļu valodas zināšanām. Timuru un Valeriju klātienē atbalstīja angļu valodas MJ koordinatore Ilana Soboļeva.